Czym są kabiny sanitarne?

Większość z nas zastanawia się nad tym, czym są kabiny sanitarne? Czy to produkty, które znajdują swoje zastosowanie w domach i biurowcach? Zdecydowanie nie! To artykuły, które wykorzystuje się w przestrzeni publicznej. Obok kabin sanitarnych do najbardziej popularnych produktów z tego segmentu można zaliczyć ścianki systemowe, kabiny WC z płyt kompaktowych HPL, WL oraz trudnopalnych płyt WLSF.

HPL system – o firmie

HPL system jest czołowym producentem kabin sanitarnych. Od lat zajmuje się dostarczaniem klientom wysokiej jakości artykułów, czyli wyposażenia meblowego do większości budynków użyteczności publicznej. jak wygląda proces współpracy klienta z firmą? Klient zamawia w odpowiednich rozmiarach kabiny sanitarne, a specjaliści z hpl system dostarczają produkty pod wskazany adres i na życzenie klienta montują je.

Kabiny sanitarne – charakterystyka

Kabiny sanitarne powstają najczęściej z wysokiej jakości płyt kompaktowych HPL, płyt WL, Corian, płyt lakierowanych, laminatów HPL barwionych w masie, a także z ciekawych kombinacji tych materiałów. Jeden z najpopularniejszych producentów tego rodzaju artykułów w Polsce od lat zajmuje się produkcją na skalę krajową kabin sanitarnych, szafek basenowych, blatów łazienkowych, mebli kontraktowych, zabudowy szachtów. Ponadto producent przyjmuje zlecenia na indywidualne zlecenia od klientów. Z powodzeniem realizuje niestandardowe projekty.

Dlaczego warto montować kabiny sanitarne?

Kabiny sanitarne oferowane przez HPL system wyróżniają się estetyką wykonania, precyzją oraz nowoczesnym projektem. Poza tym kabiny wykonane z płyt charakteryzują się niezwykłymi właściwościami. Materiał doskonale radzi sobie w pomieszczeniach, gdzie panuje duża wilgoć. Produkty przygotowane są na nieustanna eksploatację. Wykazują odporność na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia i uderzenia. Produkty zyskały miano wandaloodpornych. Najczęściej montuje się je w szkołach, na basenach, w budynkach biurowych oraz w obiektach sportowych i przemysłowych.