Hala namiotowa zamiast murowanego obiektu

Dla wielu przedsiębiorców sporym problemem jest brak miejsca na przechowywanie różnych towarów, które zostały wyprodukowane w ich zakładzie produkcyjnym. Dotychczas jednym z rozwiązań było tworzenie magazynów murowanych. Nie trzeba jednak nikomu tłumaczyć jak dużo czasu może zajmować wybudowanie takiego obiektu, prawda? Rozwiązaniem mogą być wiaty namiotowe, z których obecnie korzystają setki (a może już nawet tysiące) przedsiębiorców z Polski. 

 

Dlaczego warto zdecydować się na konstrukcję namiotową? 

 

Odpowiedzi na powyższe pytanie jest wiele. Przede wszystkim trzeba jednak wspomnieć o czasie potrzebnym na wybudowanie konstrukcji murowanej w porównaniu z tworzeniem tego typu konstrukcji z metalu i plandek. Hala plandekowa to jedna z konstrukcji, jaką możemy Państwu zaproponować. Sprawdza się ona świetnie jako miejsce do przechowywania wyprodukowanych towarów, sortowania, wydawania do transportu czy nawet jako garaż dla maszyn. Na naszej stronie internetowej można znaleźć zdjęcia obecnie tworzonych przez nas hal. Dodatkowo znajdują się opisy poszczególnych konstrukcji z wyszczególnieniem tego, z jakich materiałów zostały one stworzone. 

www.fourtech.pl/pl/galeria/galeria-hale-namiotowe/

 

Z czego powstają dachy namiotowe? 

 

W przypadku tworzenia hal plandekowych tworzy się poszycie w postaci termo-dachu lub też z plandeki PCV. Zarówno jedno jak i drugie rozwiązanie słynie z dużej odporności na wpływ wody, promieniowania ultrafioletowego oraz czynników mechanicznych. Nawet po wielu latach użytkowania hal plandekowych nie będzie dochodziło do osłabienia materiału oraz do zmiany jego wyglądu. Tworzymy zarówno konstrukcje tymczasowe jak i całoroczne. Nasze hale plandekowe bardzo często wykorzystywane są również do innych celów niż tylko przemysłowe. Można dostrzec, że coraz częściej hale tego typu używane są do organizowania większych imprez rodzinnych. Organizatorzy imprez w plenerze niejednokrotnie zgłaszają się do nas z prośbą stworzenia hal, które miałyby być wykorzystywane podczas koncertów. 

 

Lekka konstrukcja, solidne materiały oraz pełen profesjonalizm podczas tworzenia konstrukcji namiotowych sprawia, że zaufało nam już wielu klientów. Na nudę nie możemy narzekać i stale zwiększa się zasięg naszej działalności. Inwestując w halę namiotową można zyskać naprawdę świetny obiekt, którego zastosowanie jest niezwykle szerokie. Nie bez znaczenia jest również czas potrzebny na wybudowanie takich obiektów. Nawet duże konstrukcje mogą powstawać w ciągu kilku dni co dodatkowo przemawia za stosowaniem tych rozwiązań. 

Be the first to comment on "Hala namiotowa zamiast murowanego obiektu"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*