Magazyny do wynajęcia niedaleko Poznania

Jesteś przedsiębiorcą? Twój biznes rozwija się w szybkim tempie, a Ty potrzebujesz dodatkowej powierzchni na produkcję, konfekcjonowanie lub przechowywanie towarów? Jeżeli interesują Cię magazyny do wynajęcia Poznań, poznaj możliwości, jakie oferuje Luvena Nieruchomości. Miejsce jest kluczowym elementem rozwoju biznesu. Bez niego poszczególne etapy całego procesu  produkcyjnego mogą na siebie nachodzić. Dlatego warto pomyśleć o dodatkowej haki magazynowej, a nawet powierzchni biurowej. Poznań i okolice należą od lat do prężnie rozwijającej się strefy ekonomicznej. Stolica Wielkopolski ma długą tradycję inwestycyjną i gospodarczą. 

 

Usługi Firmy Luvena Nieruchomości

 

Luvena Nieruchomości oferuje magazyny do wynajęcia Poznań, nowoczesne hale, które świetnie sprawdzają się do kompleksowej obsługi logistycznej, sale konferencyjne i powierzchnie biurowe. Powierzchnie biurowe w Poznaniu i Luboniu w atrakcyjnej lokalizacji w budynkach klasy A to idealna propozycja na wynajem. Przestrzeń biurowa doskonale nadaje się na założenie nowej firmy lub stworzenie kolejnego oddziału. 

 

Do kogo skierowana jest oferta?

 

Luvena kieruje swoje usługi do przedsiębiorców zarówno małych, średnich, jak i dużych. W szczególności oferta dedykowana jest przedsiębiorstwom handlowym oraz produkcyjnym z Wielkopolski oraz miejscowości położonych niedaleko województwa. Hale i magazyny do wynajęcia Poznań położone są  w bardzo dogodnej lokalizacji. Charakteryzują się bardzo dużą elastycznością. Co to oznacza? Modułowy charakter powierzchni sprawia, że bez problemu można tworzyć odrębne moduły . Co ważne, minimalna powierzchnia magazynowania wynosi niemalże 800 metrów kwadratowych. Z kolei powierzchnia biurowa do około 60 metrów kwadratowych. Jeżeli klient jest zainteresowany budową indywidualnej powierzchni, to nic nie stoi na przeszkodzie! Taka budowa zajmuje około roku od podpisania umowy. Co więcej, przedsiębiorstwo zajmuje się także sprzedażą nieruchomości gruntowych. 

 

Be the first to comment on "Magazyny do wynajęcia niedaleko Poznania"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*