Lustra podświetlane prostokątne – na jakie nowinki technologiczne można liczyć?

Lustra prostokątne z podświetleniem to naprawdę ciekawe elementy wystroju, które nie są już jedynie lustrem z paskami pełnymi diodówED. Mogą one być wyposażone w naprawdę ciekawe i nietypowe rozwiązania technologiczne, które jeszcze jakiś czas temu byłyby nie do pomyślenia. W co są wyposażone nowoczesne lustra podświetlane prostokątne?

 

  • Nowoczesne lustra podświetlane prostokątne

 

W dzisiejszych czasach zamówienie podświetlanego lustra prostokątnego jest coraz częściej podejmowaną decyzją. Przekonać tych którzy się przed tym wzbraniają mogą możliwości, które takie lustro ze sobą niesie. Nowoczesne lustra prostokątne LED są przede wszystkim wyposażone w funkcje jak różne kolory, jak i możliwość wybrania jednej z kilku barw podświetlenia. Oferują one więc możliwość korzystania ze światła zarówno zimnego, jak i ciepłego co pomaga w stworzeniu odpowiedniej atmosfery, ale też w wygodnym wykonywaniu makijażu czy goleniu się. 

W wyżej wspomnianych elementach może pomóc również inna innowacja, w którą czasem wyposażane są nowoczesne lustra prostokątne z podświetleniem. Mowa o specjalnym zintegrowanym lustrze z powiększeniem, które może dodatkowo być wyposażone we własne podświetlenie LED. Takie małe lusterko ma najczęściej formę kółka na tafli właściwego lustra prostokątnego z podświetleniem. 

 

  • Pełna łączność – bluetooth, głośniki i nie tylko

 

Nowoczesne lustra są wzbogacane również o na przykład stacje pogodowe, które działają wraz z połączeniem WiFi. Są one w stanie wyświetlać datę i godzinę, ale też i temperaturę maksymalną oraz minimalną danego dnia, aktualną temperaturę i pogodę, a nawet i pomiary wilgotności. Najczęściej te informacje są wyświetlanie w rogu lustra, dzięki czemu można dobrze kontrolować czas podczas przygotowywania się do snu lub do pracy i dobrze dopasować swój strój do panującej pogody. 

https://alasta.pl/kategoria-produktu/lustra-podswietlane-prostokatne/

Możliwe jest nawet doposażenie lustra prostokątnego LED w głośniki z systemem bluetooth. W ten sposób można na przykład we własnej łazience słuchać ulubionej muzyki podczas przygotowywania się do kolejnego dnia. Jest to świetne rozwiązanie dla fanów muzyki, którzy starają się by ta towarzyszyła im w każdym momencie dnia. 

 

  • Lustra podświetlane prostokątne – inne funkcje

 

Do często oferowanych funkcji należy również dodać matę grzewczą. Jest ona zazwyczaj zainstalowana na części powierzchni lustra i pozwala na szybkie jego odparowanie po długiej, gorącej kąpieli, która zazwyczaj powoduje, że lustro jest trudne w użytkowaniu z racji na to, że mocno zaparowało, a przetarcie go wciąż powoduje zaburzenia obrazu. 

Regulowane może być również to, jak lustro prostokątne z diodami LED czy matą grzewczą jest uruchamiane. Dla całego podświetlenia można wybrać włącznik koralikowy znany z tradycyjnych lamp, włącznik sensoryczny z sensorem ruchu na dole, czy też dotykowy z małym przyciskiem na powierzchni lustra. Na włącznik dotykowy lub sensoryczny można zdecydować się również w wypadku takich funkcji jak mata grzewcza i innych udogodnień, w które wyposażono zostało podświetlone lustro prostokątne.