Zmiana sprzedawcy energii w firmie

Zmiana sprzedawcy energii w firmie – duże przedsiębiorstwa.

 

Zmiana sprzedawcy energii w firmie, a szczególnie w dużym przedsiębiorstwie, jest bardzo ważna. W Polsce, jak i na świecie, klienci oczekują od firm energetycznych coraz więcej. Firma PGE podąża biegiem czasu i gwarantuje nie tylko fachową dostawę prądu, ale także stabilność oraz przede wszystkim bezpieczeństwo firmy. W ofercie PGE zapewniony jest komfort użytkowania oraz sprawne i pewne dostawy energii elektrycznej. Firma oferuje przedsiębiorcom profesjonalną i pełna opiekę serwisową i handlową. PGE doskonale zdaje sobie sprawę, że rozwój firmy, poza maksymalizacją zysków, wiąże się z racjonalizacją kosztów. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i proponuje indywidualny profil zużycia energii. Nowe technologie nie są dla nich obce. Wyróżniają się różnorodnymi ofertami, a szczególnie innowacyjnością. Dzięki temu wygrywają z konkurencją. Oferują nowoczesne narzędzia do zarządzania energią. Oddają Tobie i Twojej firmie wysokiej klasy doradztwo, które obejmuje zakres efektywnego wykorzystania energii.

 

Zmiana sprzedawcy energii w firmie – małe i średnie przedsiębiorstwa.

 

Zmiana energii w firmie jest ważna, jeżeli chcesz dociekliwie wejrzeć w strukturę wydatków na energię w swoim przedsiębiorstwie. Dodatkowo, jeśli optymalizacja ponoszonych kosztów jest dla Ciebie istotna – skorzystaj z oferty PGE. Twoje oczekiwania są tak samo ważne, jak energia, którą dostarcza PGE. Firma dąży przez cały czas do rozwoju, żeby zapewnić Klientom wiele produktów do wyboru. Jednym z nich jest właśnie energia elektryczna. Oferuje: oferty wielowariantowe w zakresie okresów sprzedaży, rozwiązania jednostrefowe i wielostrefowe w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, produkty całodobowe i dostosowane do godzin pracy Twojej firmy oraz produkty techniczne zapewniające kompensacje mocy biernej, audyt energetyczny. Sprzedaż energii elektrycznej na korzystnych warunkach jest dla nich istotna, ale zapewniają również przydatne usługi w cenie produktu. Wiedzą, że nie tylko w wielkich przedsiębiorstwa optymalizacja kosztów zużycia energii przynosi świetne efekty, dlatego firma proponuje narzędzia dostosowane do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw.

https://www.gkpge.pl/Oferta/Dla-firmy/Krajowa/Jak-zmienic-sprzedawce

 

„Naturalnie, że energia” – zmiana na lepsze.

 

Wszyscy obecni oraz przyszli Klienci PGE, dla których ważne są działania proekologiczne, mogą czuć się spokojnie, ponieważ firma przygotowała dla nich specjalną ofertę sprzedaży energii elektrycznej. Widząc, co dzieje się na świecie, PGE stara się, aby ich działania były jak najbardziej ekologiczne. Energia, którą oferuje, została wytworzona z odnawialnych źródeł energii – „Naturalnie, że energia”. PGE w ramach oferty zobowiązuje się do przekazania gwarancji pochodzenia odnawialnych źródeł energii, zgodnie z definicją zawartą w Ustawie o odnawialnych źródłach energii z dnia 20 lutego 2015 roku. W ich ofercie „Naturalnie, że energia” zapewniają klientom: przekazanie gwarancji pochodzenia energii elektrycznej zakupionej od PGE, wsparcie działań z dziedziny społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa, potwierdzenie proekologicznego zaangażowania, możliwość nabycia gwarancji pochodzenia w zależności od potrzeb, współpracę z dużym, stabilnym i bezpiecznym sprzedawcą PGE Obrót S.A., możliwość obniżenia kosztów za energię elektryczną dzięki indywidualnej wycenie.

 

Bardzo łatwa zmiana sprzedawcy energii!

 

Zmiana sprzedawcy energii w firmie jest bardzo prosta. Jedyne co musisz zrobić, to podpisać umowę z firmą PGE oraz przekazać jej pełnomocnictwo. Pozostałe etapy zmiany zostawiasz im, a ich eksperci wszystkim profesjonalnie się zajmą. Wszystkie etapy jak m.in. wypowiedzenie umowy, powiadomienie OSD, zawarcie z nimi umowy, dostosowanie układów pomiarowo-rozliczeniowych oraz odczyt wskazań układu pomiarowo-rozliczeniowego u Odbiorcy załatwia firma PGE! Na ich stronie znajduje się dużo przydatnych dokumentów, jak na przykład umowa rezerwowa, pełnomocnictwo czy taryfa dla energii elektrycznej ABCiR. PGE eFaktura jest niesamowicie wygodną formą otrzymywania rozliczeń. Jest szybka i nowoczesna. Fakturę otrzymujesz w dzień jej wystawienia. Aktywowanie usługi eFaktura jest bardzo proste. Możesz to zrobić na kilka sposobów: wypełnić elektroniczny formularz uruchomienia usługi PGE eFaktura, zeskanować uzupełniony Formularz wyrażenia/odwołania*zgody na wystawienie i udostępnienie usługi PGE eFaktura, a następnie przesłać go na adres e-mail: serwis@gkpge.pl lub złożyć wypełniony ww. formularz na wystawianie i udostępnianie usługi PGE eFaktura w dowolnym Biurze Obsługi Klienta PGE Obrót S.A.

Be the first to comment on "Zmiana sprzedawcy energii w firmie"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*