Trumny drewniane – oferta Calvanarium

Firma w swoim asortymencie oferuje trumny drewniane w różnych wariantach estetycznych, kształtach i kolorach. Jeśli chodzi o kolorystykę, w jakiej utrzymywane są produkowane trumny, można wyróżnić poniższe możliwości:

  • trumny w kolorze cedru,
  • trumny w kolorze drewna czereśni,
  • trumny inspirowane kolorystyką orzecha,
  • trumny w kolorze olchy,
  • trumny w kolorze jasnego i złotego dębu.

Wyszukane zdobienia

Wszystkie trumny odznaczają się wysoką jakością, jak również estetyką wykonania. Firma Calvanarium oferuje dla Klientów możliwość zdobnictwa trumny, wykonanego nie tylko na powierzchni wieka, ale również na podstawie trumny. Na życzenie Klienta zdobnictwo może zostać wykonane bardzo subtelnie, prosto i klasycznie, ale również istnieje możliwość naniesienia na trumnę bardziej niestandardowych wzorów. Wszystko dopasowane jest do oczekiwań klienta i ukierunkowane na jego satysfakcję z wykonywanej przez nas usługi.

Trumny drewniane – dodatkowe elementy 

Firma posiada bardzo obszerną ofertę trumien w różnych kształtach oraz kolorach. Bez wątpienia są to usługi na najwyższym poziomie, a materiały drewnopochodne, z których zostały wykonane trumny, zapewnią najwyższą jakość oferowanych produktów. Sama trumna to jednak nie wszystko. Wszystkie detale i elementy dodatkowe to świetne dopełnienie satysfakcjonującej całości. Trumny wypełnione są najwyższej klasy materiałem – białą satyną, która zapewnia estetyczne wykończenie trumny. Satyna jest wypełnieniem nie tylko wewnętrznej części skrzyni trumny, ale również jej wieka. Do każdej trumny dołączona jest również poduszka wykonana z tego samego materiału. Jest to detal niezbędny przy zakupie trumny, a nasza firma oferuje go już w pakiecie. Walorów estetycznych dodaje wykończenie trumny kilkoma spójnymi elementami, tworzącymi gustowną całość. Na zewnątrz możemy wyróżnić uchwyty i ozdobny krzyż, które utrzymane są w tej samej kolorystyce, by wspólnie tworzyć całość pełną elegancji i klasy. Wszystkie wymienione dodatki tworzą zestaw, który spełni wygórowane oczekiwania.