Nasze zaplecze dydaktyczne i lokalowe

Szkoła językowa Akces Benefit w Poznaniu mieści się w dzielnicy Rataje przy ul. Piłsudskiego 102 Punkt ten jest doskonale skomunikowany z centrum miasta.

Zajęcia odbywają się w komfortowo wyposażonych salach na drugim piętrze. W naszej ofercie znajdziecie kursy języka niemieckiego, angielskiego oraz hiszpańskiego. Prowadzimy zajęcia dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Oferujemy również kursy indywidualne oraz coaching językowy.

Jeśli chodzi kurs języka niemieckiego – Poznań Dlaczego warto wybrać właśnie Akces Benefit?

Naszym atutem jest także nasze zaplecze dydaktyczne.

Szkoła językowa Akces Benefit oferuje kursy językowe prowadzone niezwykle efektywną Metodą Bezpośrednią. W Metodzie Bezpośredniej nacisk położony jest na rozwijanie umiejętności swobodnej konwersacji w języku obcym. Unikalność metody Direct polega na tym, że trakcie konwersacji uczestnicy bez wysiłku przyswajają sobie gramatykę, a częste powtórki sprzyjają zapamiętaniu słownictwa.

Wysoką skuteczność organizowanych przez nas kursów językowych gwarantuje wykwalifikowana kadra, mająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów metodą bezpośrednią. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie również kursy językowe dla dzieci i młodzieży prowadzone metodą bezpośrednią. Najmłodsi już od 6 roku życia mogą uczyć się angielskiego na kursie Direct Kids. Nastolatkom (od 5 klasy podstawówki) oferujemy kursy angielskiego Direct Teens, a także prowadzony tą samą metodą kurs języka niemieckiego. Poznań ze względu na swoje położenie i obecność międzynarodowych korporacji obfituje w wiele bardzo atrakcyjnych ofert pracy dla osób doskonale znających niemiecki, dlatego w naukę tego języka warto zainwestować już w wieku nastoletnim. Metoda Direct to doskonała alternatywa dla nauki języka lub uzupełnienie zajęć szkolnych. Metoda Bezpośrednia jest bardzo lubiana przez młodzież, ponieważ pozwala w łatwy i przyjemny sposób przyswoić sobie dość trudną niemiecką gramatykę. Oczywiście na kursie Direct Teens poruszane są tematy interesujące nastoletnią młodzież, takie jak sport, muzyka czy internet.

Motywująco działa fakt, że już po pierwszych zajęciach uczestnik umie samodzielnie wypowiadać się na podstawowe tematy w języku niemieckim. Kurs języka niemieckiego metodą bezpośrednią docenią także dorośli. Metoda Direct tworzy nawyk swobodnego wypowiadania się w języku niemieckim. Oswojenie się z językiem obcym pomaga przełamać bariery komunikacyjne.

Be the first to comment on "Nasze zaplecze dydaktyczne i lokalowe"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*